Promosyon Etkinliği Hüküm ve Koşulları

Promosyon – ASUS Call of Duty®: Black Ops 4 oyun paketi (“Promosyon”), ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) tarafından düzenlenmektedir.

1. Bu Promosyona nasıl katılınacağı ve bu Promosyon ile bağlantılı oyun kodlarının (ASUS Kodu ve Activision Kodu dahil) nasıl alınacağına ilişkin detaylı bilgiler, ASUS Kullanım Koşulları ve ASUS Gizlilik Politikası, Promosyon Etkinliği Hüküm ve Koşullarının (“Hüküm ve Koşullar”) bir parçasıdır. Promosyona katılanlar bu Hüküm ve Koşulları kabul etmiş sayılır. ASUS dilediği zaman, Hüküm ve Koşulları ve ASUS tarafından belirlenen diğer kuralları değiştirebilir. Bu değişikliler sizin için bağlayıcı niteliktedir.

 

2. Promosyon 10 Eylül 2018 00:00’da (GMT+8) başlar ve 31 Aralık 2018 23:59’da (GMT+8) sona erer (“Promosyon Süresi”). ASUS Kodu almak için kullanım süresi 10 Eylül 2018’de başlar ve 10 Ocak 2019’da sona erer. Alınan Activision Call of Duty: Black Ops 4 oyun aktivasyon kodlarının (“Activision Kodu”) www.callofduty.com/bundle adresinde kullanım süresi 12 Nisan 2019’da sona erer.

 

3. Promosyon yalnızca Promosyon Bölgesine dahil olan alanlarda düzenlenecektir. Promosyon Bölgesi, Çin ve ABD’nin ticari ambargo uyguladığı ülkeler dışında kalan tüm ülkeler olarak belirlenmiştir.

 

"4. Promosyon Dönemi'ne (" Siz ") katılmak isteyenler aşağıdakileri kabul eder:
 
  4.1 Yaşadığınız ülkenin yasalarına göre bir yetişkin olarak görüleceksiniz.
 
  4.2 Promosyon, Uygun ASUS Ürününün ** satın alınması için geçerlidir.
4.3 Promosyon Bölgesinde yer alan katılımcı bayilerinden satın alma talepleri kabul edilir.
4.4 Fatura / makbuz, satın alma sırasında yapılmalıdır.
4.5 Ürün Başına (1) Kod talep etme hakkınız bulunmaktadır.
4.6 Uygun ASUS Ürünleri satın almak için uygun ürünler ve bunlara ilişkin hak talepleri, ülkenizde yalnızca katılımcı bayilerden yapılmalıdır.
4.7 Bu Kampanya farklı bir ASUS promosyonu ile birleştirilemez.

 

5. Oyun kodlarının kullanımı için aşağıda adresi bulunan Promosyon Sitesindeki adımları izlemelisiniz:
www.ROGxBO4.com veya https://promotion.asus.com/en/call-of-duty-black-ops-4-dominate-with-the-best
(“Promosyon Sitesi”)
5.1 Promosyon Süresi içinde Promosyon Bölgesinde** bulunan bir katılımcı satıcıdan geçerli bir ASUS Ürünü* satın alın.
5.2 Faturanızda, satın alma belgenizde, e-postanızda veya Call of Duty: Black Ops 4 Edition Perakende Kutusunda bulunan ASUS Kodunuzu alın (Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlardaki farklı süreçler için aşağıya bakın)*
5.3 ASUS Kodunu girmek için, açılır listeden bölgenizi seçin.
5.4 Gerekli bilgileri girin
5.5 Geçerliliğiniz ASUS tarafından onaylandıktan sonra ASUS size Activision Call of Duty: Black Ops 4 aktivasyon kodunuzu ve kod kullanma talimatlarını 20 iş günü içinde e-posta ile gönderecektir.

* ASUS Kodu doğrulama süreci, Promosyon Süresinde yeni satın aldığınız Dizüstü Bilgisayar ve Masaüstü Bilgisayarı çalıştırdığınızda başlayan ilk Sistem Kurulumu prosedürünün bir parçasıdır. Satıcılar ek ASUS Kodu vermeyecektir. Kodu kullanmak için lütfen cihazlarda gösterilen talimatları izleyin.

**ASUS Ürünü ve ASUS Kod kullanımı süreci bölgelere göre değişebilir. Ülke seçiminden sonraki detaylara göz atın ve talimatları izleyin.

 

6. ASUS önceden haber vermeksizin Promosyon detaylarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

7. Kurumsal / Ticari müşteriler bu Promosyonda hak iddia edemez

 

8. Hüküm ve Koşullara uygun davranmalı ve yürürlükte olan yasalara ve yönetmeliklere aykırı hareket etmemelisiniz. ASUS, Promosyon Süresinde veya sonrasında herhangi bir zaman yeterliliğinizin geçerliliğini doğrulama hakkını saklı tutar. Hüküm ve Koşullar uygulanmadığı veya Promosyonu tahrifat için suistimal edildiği ya da tahrifat şüphesi yarattığı zaman önceden haber vermeksizin, oyun kodu yeterliliği de dahil olmak üzere Sizi bu Promosyondan diskalifiye etme hakkını da saklı tutarız. ASUS’un buradaki haklarını kullanamaması bu haklardan feragat ettiği anlamına gelmez.

 

9. Kodunuzu kullanmak için lütfen www.callofduty.com/bundle adresini ziyaret edin. Bir Call of Duty hesabı açmanız veya Call of Duty hesabınıza girmeniz ve Battle.net hesabınıza bağlamanız gerekecektir. Lütfen Activision kodunuzu forma girip gönder düğmesine tıklayın. Battle.net için kimlik doğrulamaya yönlendirileceksiniz. Kimlik doğrulama tamamlandığında battle.net hesabınıza Call of Duty: Black Ops 4 PC Digital Standard Edition eklenecektir. İşlemin tamamlandığını doğrulayan bir başarı mesajı gösterilecektir.

 

10. Hak Kazanan ASUS Ürününüzü iade etmeniz durumunda, Promosyon talebi iptal edilecektir. İddia edilen Activision Kodlarının ASUS'a iade edilmesi ve ayrıca 75,00 $ tutarında bir ek ücret ödemesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra ASUS, hileli veya kötü niyetli girişimlere karşı yasal adımlar atacaktır.

 

Kodunuzu kullanmak için lütfen www.callofduty.com/bundle adresini ziyaret edin. Bir Call of Duty hesabı yaratmanız veya oturum açmanız ve Battle.net hesabınızı bağlamanız istenecektir. Lütfen Activision kodunuzu forma girin ve gönderin. Battle.net için kimlik doğrulamanız istenecektir. Bir kez doğrulandıktan sonra battle.net hesabınıza Call of Duty: Black Ops 4 PC Digital Standard Edition verilecektir. İşlemin tamamlandığını onaylamak için bir başarı mesajı görüntülenecektir.