Kup objęty promocją* produkt ASUS / ROG: laptop, komputer stacjonarny, kartę graficzną, monitor, router bezprzewodowy lub płytę główną wraz z procesorem Intel**, a zgarniesz cyfrową kopię gry Call of Duty®: Black Ops 4 Standard Edition w wersji na komputery PC.
Okres trwania promocji: od 10 września 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania zapasów
Okres wykorzystania kodów promocyjnych: od 10 września 2018 r. do 10 stycznia 2019 r.

Ostatni dzień na wykorzystanie kodu promocyjnego na stronie promocji ASUS: 10 stycznia 2019 r.
Ostatnim dniem na uzyskanie swojego kodu aktywacyjnego do gry Call of Duty®: Black Ops 4: 12 kwietnia 2019 roku


JAK TO DZIAŁA:

 1. Kup objęty promocją sprzęt ASUS* w kraju objętym promocją**
 2. Odbierz kod ASUS:
  • z dowodu zakupu, e-maila LUB
  • z „Thank You Card” z pudełka (dla klientów detalicznych) swojego produktu w wersji Call of Duty®: Black Ops Standard Edition
   W przypadku laptopa i komputera stacjonarnego, podczas pierwszej konfiguracji urządzenia wybierz wiadomość promocyjną Call of Duty: Black Ops 4. Postępuj zgodnie z wyświetlonymi instrukcjami i uzyskaj kod ASUS.
 3. Wybierz swój region z menu rozwijanego, aby wprowadzić kod ASUS
 4. Podaj wymagane informacje
 5. Zespół ROG wyśle Ci wiadomość e-mail z Twoimi kodami do aktywacji gry Call of Duty®: Black Ops 4 firmy Activision oraz instrukcjami dotyczącymi ich wykorzystania w ciągu 20 dni roboczych od momentu potwierdzenia spełnienia wymogów promocji.

* Proces weryfikacji kodu ASUS jest częścią pierwszej procedury Konfiguracji Systemu po uruchomieniu nowo zakupionego notebooka lub komputera stacjonarnego. Dystrybutorzy/sprzedawcy nie dostarczą żadnego dodatkowego kodu ASUS. Postępuj zgodnie z instrukcjami znajdującymi się na opakowaniach urządzeń, aby skutecznie wykorzystać swój kod.

** Proces wykorzystania kodu ASUS może się różnić w zależności od regionu. Szczegółowe informacje znajdziesz po wyborze swojego kraju. Postępuj zgodnie z instrukcjami.

Kod nie jest na sprzedaż i firma ASUS zastrzega sobie prawo do zmiany zasad promocji bez wcześniejszego powiadomienia. Więcej informacji Zasady i warunki promocji..