Умови акції

Акція — пропозиція ігрового комплекту ASUS Call of Duty®: Black Ops 4 («Акція») проводиться компанією ASUSTeK Computer Inc. («ASUS»).

1. Докладна інформація про те, як приймати участь в Акції та отримати коди для гри (код ASUS і код Activision), пов’язані з цією Акцією, Умови використання та Політика конфіденційності ASUS є частинами цих Умов проведення акції («Умови акції»). Участь у цій Акції вважається прийняттям цих Умов акції. Компанія ASUS може в будь-який час переглянути Умови акції та інші правила, встановлені ASUS. Ви зобов’язані виконувати вимоги будь-яких таких змін.

 

2. Акція розпочинається 10 вересня 2018 року о 00:00 (час GMT+8) і закінчується 31 грудня 2018 року о 23:59 (час GMT+8) («Термін дії акції»). Використати коди ASUS можна з 10 вересня 2018 року до 10 січня 2019 року. Використати отримані коди Activision Call of Duty: Black Ops 4 для активації гри (“Код активації”) можна на сайті www.callofduty.com/bundle до 12 квітня 2019 року.

 

3. Акція проводитиметься лише в окремих країнах («Країни дії акції»). Країнами акції є всі країни, за винятком Китаю та країн, на які розповсюджується торгове ембарго США.

 

4. Особи, які хотіли б узяти участь у цій Акції під час Терміну дії акції («Ви»), підтверджують наступне:
4.1 Ви маєте бути повнолітнім, відповідно до законодавства країни, в якій Ви мешкаєте.
4.2 Акція передбачає купівлю акційної продукції ASUS**.
4.3 На участь в акції можуть претендувати продукти, куплені в дилерів у межах Країни дії АкціЇ.
4.4 У рахунку-фактурі або чеку має бути вказана дата купівлі та дійсна платіжна адреса, і вона повинна відповідати місцевим юридичним вимогам.
4.5 Ви маєте право отримати один (1) подарунковий код за купівлю Акційного продукту під час Акції.
4.6 Купувати продукти ASUS, що відповідають вимогам участі в Акції та отримувати відповідні коди можна лише у вашій країні проживання та лише в партнерів Акції.
4.7 Ця Акція не може бути об'єднана з іншою акцією ASUS.

 

5. Для використання кодів для гри Ви повинні виконати наведені нижче кроки на веб-сайті Акції
www.ROGxBO4.com або https://promotion.asus.com/en/call-of-duty-black-ops-4-dominate-with-the-best
(«веб-сайт Акції»).
5.1 Придбайте відповідну продукцію ASUS* у магазині-партнері акції у Країні дії акції**.
5.2 Отримайте код ASUS, роздрукований на чеку чи рахунку-фактурі, вказаний в листі електронної пошти або вкладний у коробку з роздрібним продуктом (Call of Duty: Black Ops 4 Edition Retail Box). Див. нижче для ноутбуків і настільних ПК.*
5.3 Щоб ввести код ASUS, виберіть регіон зі спадного списку.
5.4 Надайте необхідну інформацію.
5.5 Компанія ASUS надішле вам електронний лист із кодами Activision і відповідними інструкціями з їх використання протягом 20 робочих днів після підтвердження вашого права приймати участь в акції.
* Процес перевірки коду ASUS є частиною процедури запуску системи після першого ввімкнення нового ноутбука або настільного ПК під час Терміну дії акції. Додаткові коди ASUS партнерами з продажу не надаються. Дотримуйтесь інструкцій, які відтворюються на пристроях, щоб використати код.
** Продукція ASUS і процедура використання коду ASUS можуть відрізнятися залежно від регіону. Ознайомтеся з детальною інформацією після вибору країни та дотримуйтесь інструкцій.

 

6. ASUS залишає за собою право змінювати деталі акції без попереднього повідомлення.

 

7. Корпоративні (комерційні) клієнти не можуть брати участь в Акції.

 

8. Коди Activision заборонено продавати або передавати; будь-яке шахрайська поведінка чи злам буде вважатися відмовою від права на отримання кодів гри. Для використання гри необхідно прийняти умови Ліцензії на програмне забезпечення та Угоду про надання послуг, наданих Activision. Ви визнаєте, що будь-які проблеми, пов’язані із грою чи ліцензію на програмне забезпечення та угодою про надання послуг, мають вирішуватися лише між вами та компанією Activision. Компанія ASUS не несе відповідальності за будь-які проблеми, що стосуються ліцензії та угоди про програмне забезпечення, надані Activision.

 

9.  Ви зобов'язуєтеся виконувати Умови акції та не порушувати будь-яке чинне законодавство та правила. ASUS залишає за собою право перевіряти право на Вашу участь в Акції в будь-який час протягом або після періоду дії акції. Ми також залишаємо за собою право дискваліфікувати Вас від участі в цій Акції, зокрема скасувавши коди гри без попередження, якщо Ви не будете дотримуватися Умов акції або вчините будь-які порушення, як-от втручання в хід Акції, або дасте підозру на такі дії. Неспроможність ASUS виконати будь-які з її прав, передбачених цими Умовами, не є відмовою від цих прав.

 

10. У разі повернення Акційного продукту заявка на отримання коду буде скасована. За вже отримані коди Activision кошти мають бути повернуті ASUS разом із комісією в розмірі, еквівалентному 75 доларів США. Крім того, ASUS застосовуватиме юридичні заходи проти спроб шахрайства та зловживання.

Завітайте на веб-сайт www.callofduty.com/bundle, щоб використати ваш код. Вам буде потрібно створити або ввійти в наявний обліковий запис Call of Duty та пов'язати з ним свій обліковий запис Battle.net. Введіть код Activision у форму та натисніть «Відправити». Вам буде запропоновано увійти в обліковий запис Battle.net. Після входу в обліковий запис Battle.net Вам буде надано доступ до гри Call of Duty: Black Ops 4 PC Digital Standard Edition. З'явиться повідомлення про успішне завершення процедури.

 

Завітайте на веб-сайт www.callofduty.com/bundle, щоб використати код. Вам буде потрібно створити або ввійти в наявний обліковий запис Call of Duty та пов'язати з ним свій обліковий запис Battle.net. Введіть код Activision у форму та натисніть «Надіслати». Вам буде запропоновано увійти в обліковий запис Battle.net. Після входу в обліковий запис Battle.net Вам буде надано доступ до гри Call of Duty: Black Ops 4 PC Digital Standard Edition. З'явиться повідомлення про успішне завершення процедури.