תנאי המבצע

המבצע – חבילת המשחק ASUS Call of Duty®:‎ Black Ops 4 ("מבצע") מתארח אצל ASUSTeK Computer Inc.‎‏("ASUS").

1. מידע מפורט על אופן ההשתתפות וקבלת קודים למשחק (לרבות קוד של ASUS וקוד של Activision) בקשר למבצע הספציפי הזה, הודעת תנאי השימוש של ASUS ומדיניות הפרטיות של ASUS, מהווים חלק מהתנאים וההתניות של המבצע ("התנאים וההתניות"). ההשתתפות במבצע מהווה הסכמה לתנאים ולהתניות. ASUS עשויה לשנות מדי פעם את התנאים וההתניות וכללים אחרים ש-ASUS קבעה. שינויים כאלה מחייבים אתכם.

 

2. המבצע יתחיל ב-10.09.2018 בשעה 00:00 ‏(GMT+8) ויסתיים ב-31.12.2018 בשעה 23:59 ‏(GMT+8) ("תקופת המבצע"). תקופת המימוש לקבלת הקודים של ASUS תתחיל ב-10.09.2018 ותסתיים ב-10.01.2019. תקופת המימוש לקבלת קודי ההפעלה של המשחק Activision Call of Duty:‎ Black Ops 4 ("קוד Activision") ב-www.callofduty.com/bundle תסתיים ב-12.04.2019.

 

3. המבצע ייערך רק באזורים שנכללים באזורי המבצע. אזורי המבצע מוגדרים בתור כל המדינות למעט מדינות שנתונות באמברגו סחר מטעם ארה"ב וסין.

 

4. האנשים המעוניינים להשתתף במבצע במהלך תקופת המבצע ("את/ה או אתם") מסכימים לתנאים הבאים:
4.1 תיחשבו כמבוגרים לפי החוק במדינת מגוריכם.
4.2 המבצע חל על רכישות של מוצרי ASUS שמשתתפים במבצע**.
4.3 רכישות מחנויות באזור המבצע זכאיות להשתתף במבצע.
4.4 הקבלה/חשבונית חייבת לשאת את תאריך הרכישה וכתובת חיוב תקפה ועליה לעמוד בדרישות החוק המקומי.
4.5 אתם רשאים להשתתף עם מוצר אחד (1) של ASUS שמשתתף במבצע לכל מבצע.
4.6 רכישה של מוצר אחד (1) של ASUS שמשתתף במבצע ותביעות בגינו חייבות להתבצע במדינת המגורים שלכם ורק מחנויות שמשתתפות במבצע.
4.7 לא ניתן לשלב את המבצע הזה עם מבצע אחר של ASUS.

 

5. למימוש הקודים למשחק יש לפעול לפי השלבים שבאתר המבצע:
www.ROGxBO4.com או https://promotion.asus.com/en/call-of-duty-black-ops-4-dominate-with-the-best
("אתר המבצע")
5.1 רוכשים מוצר של ASUS שמשתתף במבצע* במהלך תקופת המבצע מחנות שמשתתפת במבצע באזורי המבצע**.
5.2 מקבלים קוד של ASUS בחשבונית, קבלה, אימייל או כרטיס "תודה" בתוך קופסת המשחק Call of Duty:‎ Black Ops 4 Edition (להלן ניתן לראות את התהליך השונה בין מחשבים נישאים למשבים שולחניים) *
5.3 בוחרים אזור מהרשימה הנפתחת כדי להזין קוד של ASUS.
5.4 מזינים את הפרטים הנחוצים.
5.5 ASUS תשלח לכם באימייל קוד Activision והוראות למימוש תוך 20 יום, לאחר שהיא תאשר את הזכאות שלכם.

* תהליך האימות של הקוד של ASUS הוא חלק מנוהל ההגדרה של המערכת לאחר האתחול של מחשב נישא או מחשב שולחני החדש שרכשתם במהלך תקופת המבצע. החנויות לא יספקו קוד נוסף של ASUS. יש לפעול לפי ההוראות המוצגות במכשירים כדי להשלים את המימוש.

**המוצר של ASUS ותהליך המימוש של הקוד של ASUS עשויים להשתנות לפי האזור, ניתן למצוא פרטים נוספים לאחר בחירת המדינה ויש לפעול לפי ההוראות.

 

6. ASUS שומרת לעצמה את הזכות לשנות את פרטי המבצע ללא הודעה מוקדמת.

 

7. לקוחות תאגידיים/עסקיים לא זכאים להשתתף במבצע.

 

8. אין למכור או להעביר קודי Activision לאנשים אחרים; כל ניסיון למרמה או לעקיפת הכללים ייחשב לוויתור על הזכות לקבלת קודי משחקים. השימוש במשחק כפוף לרישיון התוכנה ולהסכם השירות ש-Activision מספקת. אתם מאשרים שכל בעיה במשחק או ברישיון התוכנה והסכם השירות הן ביניכם ל-Activision בלבד. ASUS אינה אחראית לבעיות במשחק או הרישיון התכונה ובהסכם השירות ש-Activision מספקת.

 

9. עליכם להתנהג בהתאם לתנאים וההתניות ולא להפר חוקים או תקנות חלים. ASUS שומרת לעצמה את הזכות לוודא את התקפות של הזכאות שלכם בכל עת במהלך תקופת המבצע או אחריה. אנו אף שומרים לעצמנו את הזכות לפסול את הזכאות שלכם למבצע זה, לרבות הזכאות לקודי משחקים, אם לא תעמדו בתנאים ובהתניות או שהתנהגותכם מפרה או חשודה כמפרה את תנאי המבצע, ללא הודעה מראש. כישלון של ASUS לאכוף את זכויותיה לא מהווה ויתור על הזכויות האלה.

 

10. במקרה שתחזירו את המוצר של ASUS שרכשתם ושהשתתף במבצע, זכאותכם להשתתפות במבצע תישלל. אם כבר מימשתם קודי Activision, עליכם להחזיר את הכסף ל-ASUS ועוד 75 דולרים כדמי טיפול. לצד זאת, ASUS תנקוט באמצעים משפטיים נגד מרמה או ניסיונות לניצול לרעה של המבצע.

 

בקרו בכתובת www.callofduty.com/bundle כדי לממש את הקוד שלכם. תתבקשו ליצור חשבון Call of Duty account או להתחבר לחשבון קיים שלכם ולקשר את חשבון Battle.net שלכם. הזינו את קוד Activision בטופס ולחצו על Submit. תתבקשו לאמת עבור Battle.net. לאחר שחשבון battle.net שלכם יאומת, הוא יקבל גישה ל-Call of Duty: Black Ops 4 PC Digital Standard Edition. הודעה תופיע לאישור השלמת התהליך.