Smluvní podmínky promoakce akce

The promotion – ASUS Call of Duty®: Black Ops 4 game bundle (“Promotion”) is hosted by ASUSTeK Computer Inc.(“ASUS”).

1. Podrobné informace o tom, jak se zúčastnit promoakce a čerpat herní kódy (včetně kódu ASUS a kódu Activision) v souvislosti s touto konkrétní propagací, Podmínkami užití produktů ASUS a zásadami ochrany osobních údajů společnosti ASUS, je součástí smluvních podmínek propagačních akcí "Podmínky účasti"). Účast na Propagaci se považuje za souhlas s těmito Podmínkami. Společnost ASUS může kdykoli revidovat smluvní podmínky a další pravidla stanovená společností ASUS. Účastníci se zavazují řídit těmito změnami.

 

2. Propagace začíná 10. září 2018 v 00:00 (GMT + 8) a končí 31. prosince 2018 v 23:59 (GMT + 8) ("Doba propagace"). Období čerpání promo kódu ASUS začíná dne 10. září 2018 a končí dne 10. ledna 2019. Období získání aktivačního kódu Activision Call of Duty: Black Ops 4 (kód Activision) na www.callofduty.com/bundle končí 12. dubna 2019.

 

3. Propagace se uskuteční pouze v oblastech, které jsou součástí propagačního území. Propagační území je definováno jako všechny země s výjimkou zemí s obchodním embargem Číny a USA.

 

4. Ti, kteří se chtějí účastnit propagační akce během propagačního období ("Vy"), potvrzují následující:
4.1 Dle právních předpisů země, ve které máte bydliště, jste zákonem považovaný za dospělého.
4.2 Promoakce platí při zakoupení oprávněného produktu ASUS**
4.3 Nákupy od zúčastněných prodejců v rámci propagačního území se mohou uplatnit.
4.4 Na faktuře / dokladu musí být uvedené datum nákupu a platná fakturační adresa a musí odpovídat místním zákonným požadavkům.
4.5 Máte nárok pouze na jeden produktový balíček způsobilý pro produkt ASUS pro v rámci propagace.
4.6 Nákup oprávněných produktů ASUS a následné uplatnění musí být provedeno v sídle podnikání zúčastněných dealerů.
4.7 Tuto akci nelze kombinovat s jinou probíhající akcí firmy ASUS.

 

5. Pro získání herních kódů musíte postupovat podle kroků uvedených na webových stránkách promoakce:
www.ROGxBO4.com nebo https://promotion.asus.com/en/call-of-duty-black-ops-4-dominate-with-the-best
("Propagační web")
5.1 Během propagačního období zakupte zúčastněný* produktu ASUS od zúčastněného prodejce na propagačním území**.
5.2 Získejte kód ASUS z Vaší faktury, účtenky, e-mailu nebo "Thank You Card" v rámci Call of Duty: Black Ops 4 Edition Retail balení zakoupeného produktu (viz níže uvedený rozdílný proces pro notebook a stolní počítač)*
5.3 Z rozbalovací nabídky vyberte svou oblast a zadejte kód ASUS.
5.4 Uveďte požadované informace.
5.5 Jakmile bude váš požadavek o čerpání potvrzen, společnost ASUS vám do 20 pracovních dnů zašle e-mail s aktivačním kódem a pokyny čerpání.

* Proces ověření kódu ASUS je součástí procesu prvního nastavení systému po spuštění nově zakoupeného notebooku a stolního PC. Žádný dodatečný kód ASUS nemže být poskytován dealery. Postupujte podle pokynů na zařízení, abyste dokončili čerpání.

** Proces čerpání kódu ASUS se může lišit v závislosti na regionu, prohlédněte si další podrobnosti při výběru země a postupujte podle pokynů.

 

6. Společnost ASUS si vyhrazuje právo upravit údaje o propagaci bez předchozího upozornění.

 

7. Firemní/mediální zákazníci nemají právo uplatnit tuto akci.

 

8. Kódy Activision nejsou určeny k prodeji nebo převodu; jakékoliv podvádění nebo hackerské chování bude považováno za zřeknutí se práva na získání herních kódů. Použití hry je podmíněno přijetím licenční smlouvy a servisní smlouvy poskytované společností Activision. Berete na vědomí, že jakékoli problémy týkající se hry nebo softwarové licence a smlouvy o poskytování služeb by měly existovat pouze mezi Vámi a společností Activision. Společnost ASUS neodpovídá za žádné problémy týkající se hry nebo softwarové licence a smlouvy o poskytování služeb poskytované společností Activision.

 

9. Musíte se chovat v souladu se Smluvními podmínkami a vaše chování nesmí být v rozporu s platnými zákony a předpisy. Společnost ASUS si vyhrazuje právo ověřit platnost vaší kvalifikace kdykoli během nebo po období propagace. Také si vyhrazujeme právo diskvalifikovat Vás z této propagační akce včetně kvalifikace herních kódů, pokud nejsou dodrženy Smluvní podmínky, nebo nelze vyloučit pochybení o manipulaci nebo podezření z neoprávněného zásahu, bez jakéhokoli předchozího oznámení. Neusilování o uplatnění práv společnosti ASUS nemůže být považováno za zřeknutí se těchto práv.

 

10. V případě, že vrátíte váš způsobilý produkt ASUS, reklamační nárok bude zrušen. Již nárokované kódy Activision musí být vráceny společnosti ASUS plus další manipulační poplatek ve výši 75 USD. Vedle toho společnost ASUS podnikne právní kroky proti podvodným nebo zneužívajícím pokusům.

 

Navštivte www.callofduty.com/bundle, pro čerpání vašeho kódu. Vytvoření nebo přihlášení k účtu Call of Duty a propojení s vaším účtem Battle.net je podmínkou aktivace kódu. Do formuláře zadejte kód služby Activision a klikněte na tlačítko Odeslat. Budete vyzváni k ověření pro Battle.net. Po ověření vašeho účtu battle.net vám bude přidělen Call of Duty: Black Ops 4 PC Digital Standard Edition. Úspěšné dokončení procesu bude potvrzeno zobrazenou zprávou.